(099) 36 10 002 (0532) 65 35 00

Новорічний корпоратив 2019

Новорічний корпоратив 2019

Щиро дякуємо ТА «ФЕЄРВЕРК МРІЙ» за неформатну організацію вечірки для нашого колективу. Зазвичай, корпоратив це просто застілля. В кращому випадку з ведучим і танцями та повітряними кульками в приміщенні.
Наш корпоратив принципово відрізнявся. Нам запропонували не просто посидіти, а спільно щось зробити, щось пізнати, посміятись та пограти. Саме так виглядають наші цікаві і смачні Етно-гастро посиденьки «Хмільна галушка». Ми всі разом пройшли майстер-клас з її приготування, але перед цим дізналися про її історію, особливості приготування на різні свята та багато іншого…
Коли освоїли премудрості приготування, настав час закріпити знання, а саме дати правильні відповіді на питання та …отримати подарунок))
Наші пращури, крім того, що були вправними кулінарами, добре знались на наливках, тому ми освоїли ще й мистецтво приготування автентичних наливок. А приготувавши всю цю смакоту, сіли дегустувати та дізнаватися різні легенди про наливки та що від чого і коли пили), а ще як хлопці наливку використовували як… приворотне зілля… так -так… не тільки дівчата таким грішать, а й хлопці)))
На завершення заходу, кожен з нас чогось навчився, поніс додому пляшечку наливки, а найголовніше… заряд позитиву та величезну кількість гарних емоцій.

 

 

 

Добавить комментарий