(099) 36 10 002 (0532) 65 35 00

Блог

1.09.18 — День відкритих дверей!

1.09.18 — День відкритих дверей! Ви  маєте чудову нагоду познайомитися з діяльністю мовної школи та її викладачами, пройти тестування, поспілкуватися з однодумцями в прийняти участь в: 11.30-12.00- відкритий урок для дошкільнят 12.30-14.00- квест для 1-4 класів, вікторина для 5-11 класів, розмовний клуб для дорослих Також виставка книг, чаювання та розіграш призів. Чекаємо на Вас. Буде…

Подробнее...

Ми це зробили!!!)

Ми це зробили!!!) Тиждень був дуже довгий, важкий, насичений та надзвичайно продуктивний. Команда нових викладачів #abc_language_school інтенсивно працювала зранку до вечора, а вночі напружено готувалася до не менш «гарячого» дня)) Досвід та навики, якими щиро ділилися професійні педагоги нашої школи, вже зовсім скоро знадобляться) Ми всі будемо сумувати за цими результативними та плідними сонячними днями)

Подробнее...

День відкритих дверей в ABC Language School

День відкритих дверей в ABC Language School-2018 Запрошуємо всіх охочих та зацікавлених!

Подробнее...

Інтенсивний курс підготовки для викладачів розпочався!!!

Перед початком нового навчального року викладачі ABC Language School проходять інтенсивний курс підготовки, діляться досвідом та вивчають найновітніші методики викладання іноземних мов. Чекаємо на Вас у вересні)  

Подробнее...

Набір на польську мову розпочато!)

Подробнее...